Aşk Acılarına Kesin Çözüm

29 Ekim 2008 0

Bugün ask.com’da indexlenmiş olup olmadığıma bakmak için bir arama yaptım. Hoca diye aradım ya; karşıma ilginç bir reklam çıktı ve sizlerle paylaşmak istedim. :)

askcom siberhoca araması

Bu yazıyı bugünlerde okuma fırsatı bulduysanız yukarıdaki resme bir tıklayın ve kendi gözlerinizle görün. Ben üşenmedim tıkladım ve gülmekten yerlere yattım. Medyum Hanım Hoca’nın dogrudan bağlantısını vermeyeceğim(çok merak ederseniz yukarıdaki resimdeki adresi doğrudan adres çubuğunuza yazabilirsiniz) ama siteden bazı ekran görüntüleri aldım.

medyum site

Hanım Hoca’mız buymuş! Bana soracak olursanız, hocayım diye geçinip milletin duygularını sömüren ve paralarını alan bu hatunun dinle imanla alakası yok. Zamanında meşhur olan Ali Kalkancı nasıl şeyh idi ise bu da öyle bir hoca işte! Yüzünde bir kilo boya-badana, kollar dirseklere kadar açık… Maşallah çok ta mütedeyyin görünüyor hoca hanımımız! Türkiye’de bunlar gibiler yüzünden dili olan konuşuyor başörtülüler hakkında.. Allah sonumuzu hayır etsin diyorum ve başka da birşey demiyorum bu konuda!

 bullshit2

Sitede anlatılanlara bakılırsa hocamız; evde kalmışlara deva, iş bulamayanların ilacı. Maşallah elinden de her iş geliyor! Bunun gibilerine inanıp paralarını kaptıran cahil halkımıza Allah akıl fikir versin!

İçinizi dökmek isterseniz aşağıda yorum bölümü var. Terbiye sınırlarını aşmamak kaydıyla içinizi dökün, rahatlayın. ;)

Yorum Yapın »