Facebook Arkadaşlarını Skype’a Aktarma

25 Nisan 2013 0

Facebook, Outlook ya da diğer bazı eposta servislerindeki arkadaşlarınızı içe aktarma yöntemiyle toplu olarak Skype’a aktarabilirsiniz. Bunun için:

  1. Kişiler menüsü altından Kişileri Al… seçeneğini seçin.
  2. Açılan pencerede içe aktarmak istediğiniz Facebook ya da eposta hesabını seçin. Şayet açık olan listeden göremiyorsanız yanda bulunan Diğer seçeneğini tıklayarak daha fazlasını görebilirsiniz.
    skype-kisileri-iceri-aktar
  3. O hesaba ait kullanıcı adı ve parolayı girdikten sonra Al tuşuna basın.
  4. Bu hesaptaki arkadaş listenizdeki kişiler şayet o hesaplarını kullanarak Skype ile bağlantı kurmuşlarsa onların isimleri bu aşamada listelenecek. Bu aşamada, listedeki herkesi Kişileri Ekle tuşuna basarak Skype Kişilerine ekleyebilir ya da istemediklerinizin isimlerinin yanındaki işareti kaldırarak sadece seçtiklerinizi arkadaş listenize ekleyebilirsiniz.
  5. Eğer bu aşamada kimseyi eklemek istemiyorsanız Atla tuşuna basarak bir sonraki aşamaya geçip Skype hesabı olmayan arkadaşlarınızın tamamına toplu olarak veya içlerinden bazılarına eposta göndererek onları Skype kurmaya davet edebilirsiniz.

Diğer kişi ekleme yöntemlerinde olduğu gibi, bu kişiler listenize eklenecekler, davetinizi kabul ederlerse ancak o zaman size çevrimiçi görünecekler.

Aşağıdakilerden birini mi aramıştınız?

Yorum Yapın »