Fenerbahçe-Beşiktaş Maçını İnternetten Canlı İzleyin

22 Mart 2015 0

Sadece bugün (22 Mart 2015) oynanacak olan Fenerbahçe-Beşiktaş (FB-BJK) maçı değil, El Clasico (Barcelona – Real Madrid) vs. gibi bütün futbol ve diğer spor müsabakalarını internetten online  ve canlı izleyebileceğiniz birkaç site adresini sizlerle paylaşmak istiyorum.

LiveTV

First Row Sports

Stream2Watch

TimeSoccer

Bu sitelere gittiğinizde klavyenizden CTRL+F tuslarına basarak site içinde seyretmek istediğniz takımın adını arayın ve o maçla ilgili verilen canlı yayın bağlantılarından birine tıklayın ve maçınızı izleyin.

Yalnız dikkat etmeniz gereken bazı şeyler var. Her tıkladığınız link sizi doğrudan maç yayınına götürmeyebilir. Ben her ne kadar gerçekten çalışan ve iş gören birkaç güvenilir sitenin linkini veriyor olsam da, bu siteler dahi reklamlar ve tuzaklarla dolu. Eğer herhangi bir yayına ait açılan pencere sizden bilgisayarınıza herhangi extra bir program ya da eklenti kurmak isterse sakın izin vermeyin. Normal şartlarda bilgisayarınızda Flash Player kurulu ise (YouTube’ü sorunsuz seyredebiliyorsanız kurulu demektir!) bu yayınların %90’ını sorunsuz seyredebilmeniz lazım. Her ne kadar Sopcast vs. gibi başka eklenti veya program kurulumu gerektiren yayınlar da olsa siz bunlara bulaşmayın. Vaktim olursa başka bir yazımda bunların neler olduğu ve nasıl kurulacağı ile ilgili bir yazı yazarsam buraya linkini veririm. Ayrıca bazı linkler ücretsiz üyelik karşılığında maçı seyredebileceğinizi vaat edebilirler. Bunlardan da uzak durun. Bir linke tıklayıp birkaç ta ekranı kaplayan reklamı kapattıktan sonra maç yayını açılmıyorsa ya başka bir link deneyin ya da verdiğim diğer siteleri deneyin. İyi ve güvenli seyirler.

Bu arada ne olacak bu Fener’in hali? Bu sene şampiyon olur muyuz? Ne dersiniz Fenerliler? :)

Yorum Yapın »