Program Penceresini Her Zaman Üstte Tutmak

08 Mart 2012 5

Eger herhangi bir programin penceresi acikken baska bir programin penceresini de ekranin bir tarafinda devamli gormek istiyorsaniz linkini verdigim programlardan birini bilgisayariniza indirin.

Always On Top Maker
VirusTotal taramasi sonucu 43 virus tarayicisi tarafindan temiz bulunmus.

Zip dosyasini acinca icinden 24KB lik bir dosya cikiyor. Calistirdiginizda pencere falan acilmadan arka planda calisiyor. Programi kapatmaniz icin ya CTRL+ALT+Q kisayol tuslarini kullanin ya da Görev Yöneticisi’nden islemi bitirmeniz lazim.

Always on Top Maker acili iken her zaman ustte tutmak istediginiz programi acin ve CTRL+ALT+T tuslarina basin. Programi eski haline getirmek icin yine ayni tus kombinasyonunu kullanin.
Programi her zaman ustte tut
AlwaysOnTop
VirusTotal taramasinda bi tane sahte pozitif var. Ama korkacak bisey yok, sistem ayarlariyla oynadigi icin normal saymak lazim.

Program calistirilinca kendini sistem tepsisine atiyor. Ustune sag tiklayinca kapatma (exit) secenegi var. AlwaysOnTop calisiyo iken her zaman ustte tutmak istediginiz programi acin ve CTRL+Bosluk Cubuguna basin. Programi tekrar eski haline getirmek icin yine ayni kisayol tuslarini kullanin.

NOT: Her ikisi de 64 bit Windows 7’de denenmistir.

Aşağıdakilerden birini mi aramıştınız?

5 Yorum »

 1. erkan 09 Ocak 2015 , 14:24 - Reply

  iyi günler size bir sorum olacaktı ben bir proğramı devamlı ön planda tutmak istiyorum.bu proğramda giriş kutusunda yazım imleci var windows bazen başka bir proğram çalıştırınca mousela kutucuğa tıklamazsan yazı giremiyoruz ben devamlı o proğramın ön planda kalmasını istiyorum
  yardımcı olurmusunuz

 2. çelik raf 23 Ekim 2013 , 22:37 - Reply

  süpper aradığım buydu.. çok teşekkürler..

 3. web64 22 Ocak 2013 , 17:04 - Reply

  Çok saol hocam firefoxta eklenti olarak kullanılan bir programdı bütün pencereleri sabit tutmak için çok güzel bi program şuanda kullanıyorum.

 4. raşit 01 Ağustos 2012 , 16:10 - Reply

  selamın aleyküm benim casper laptop pc var kullandığım windows 7 basic ama ben buna bir türlü format atamadım bootlu cd oldugu halde yardım edrrmisiniz ve windows 7 profesyönel atmak istiyorum

 5. farketmez 13 Nisan 2012 , 20:46 - Reply

  ekranımın ortasında her zaman ortada ve üstte durucak nokta istiyorum oyuna girdigimde sniperde yardım etmesi icin Aim Point Hack diye bisey wardı ama windows 7 yukledigimden beri nokta oyuna girince kayboluyor monitoru lekelemekde istemiyorum war mı bi cozum buna

Yorum Yapın »