YouTube Videolarını Tebrik Kartı Olarak Gönderme

13 Aralık 2008 0

Kurban Bayramını belki kaçırdık ama yaklaşan yeni yıl için ya da sevdikleriniz için anlam ifade eden günleri kutlamak için klasik tebrik kartı yerine onlara YouTube’den beğendiğiniz bir şarkı klibini veya beğendiğiniz herhangi bir videoyu gönderebilmeyi ister miydiniz? Şayet nasıl yapıldığını görmek isterseniz detayları yazımızın devamında…

Daha önceden YouTube’de beğendiğimiz videoların bağlantısını Send Video seçeneğini kullanarak YouTube arkadaş listemize ya da emailini girdiğimiz arkadaşlarımıza gönderebiliyorduk. Ancak YouTube’ün geçen sene Noel için başlattığı ve bu sene de devam ettiği Send this video as a greeting card seçeneğini kullanarak sadece videoyu göndermekle kalmayıp; tebrik kartlarında olduğu gibi mevcut şablonlardan birini seçebilir ve gönderdiğimiz videoya 230 karaktere kadar olmak şartıyla kendi mesajımızı da ekleyebiliriz.

Send this video as a greeting card bağlantısı bütün YouTube videolarının altında mevcut.

youtube tebrik karti gonder

Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfanın üst kısmında mevcut şablonlardan birini seçin.

sablon sec

Sonra sayfanın ortasında mesaj için ayrılmış alana mesajınızı girin. Gönderebileceginiz mesaj 230 karakterle sınırlı.

mesaj gir

Daha sonra da sayfanın en altındaki alana 25 ile sınırlı olmak üzere arkadaşlarınızın eposta adreslerini virgüllerle ayırarak girerek Send this greeting card butonuna tıklayın ve tebrik kartınızı gönderin!.

eposta gir

Yorum Yapın »